ניסור בטון

ניסור בטון – בואו להכיר את השיטה שהצעידה את ענף הנדל"ן לעידן חדש!

ניסור בטון זוהי טכניקת בנייה עדכנית ומתקדמת שגרמה למהפכה בענף הנדל"ן. לפני השימוש בניסור בטון, שבירת הקירות התבצעה באמצעות פטיש אוויר או באמצעות קונגו. זו הייתה עבודה סיזיפית וקשה, התוצאות היו מגושמות ולא אסתטיות, והן גרמו ללכלוך ולאבק רב. כיום, הודות לטכניקה החדשנית והעדכנית אנו יכולים לבצע עבודות מדויקות גם בחומרים חזקים במיוחד כמו למשל בחומר הבטון, בלי לסכן את חיי האדם ואת הבריאות שלו, בלי לגרום לאבק וללכלוך רב ובלי לפגוע בסביבה הקרובה.

עבודות של ניסור בבטון זו עבודה של מקצוענים. רק מי שמיומן בעבודה זו יוכל לבצע אותה בדייקנות, ללא טעויות, בלי לגרום לנזקים לסביבה ולקירות הצמודים וברמת גימור גבוהה, נקייה ואסתטית. עבודה לא מדויקת ולא מקצועית עלולה במקרים חמורים לסכן את חיי הדיירים או גם את הסביבה.

אנו בחברת "ניסור ישראל" צברנו ניסיון רב בתחום ניסור הבטון. המוניטין שלנו חשוב לנו ואנו עושים הכול כדי לשמור עליו. השם "ניסור ישראל" עובר מפה לאוזן, מלקוח מרוצה ללקוח חדש. צרו קשר ותיהנו גם אתם מחברה ותיקה, אמינה, משירות מקצועי ומתוצאות נהדרות!

 

ניסור בבטון – מי צריך את זה?

עבודות של ניסור בטון הן עבודות המתבצעות בעת בניית בתים חדשים או בשיפוץ של בתים ישנים. זהו תחום רחב ומבוקש בשל מגוון השימושים הנעשים בו בעולם הנדל"ן.

אדריכלים מובילים ומעצבי פנים משלבים בשיפוץ דירות טכניקות של ניסור בבטון בשיפוץ מבנים פרטיים, חנויות, משרדים, חדרי מדרגות או כל מבנה אחר הבנוי מחומר הבטון. כאשר רוצים להרוס קירות, לפתוח פתחים חדשים בקיר, להגדיל פתחים קטנים, לפתוח פתח ליציאה לגג ועוד, לפתיחת פתחים בחדרי הממ"ד, משתמשים במסור הבטון.

כאשר רוצים להרוס בניין ולבנות במקומו בניין חדש משתמשים בטכניקה של ניסור בטון. לפני תחילת העבודה קושרים את החלק המיועד לניסור למנוף ומבצעים את הניסור. רק כך אפשר לשלוט על המשטח המנוסר ולמנוע מחלקיקים קטנים להתפזר לכל עבר ולמנוע אסונות.

ניסור וחיתוך בבטון מיועד להפרדת מבנים, להריסת מבנים, לריסוק גושי בטון להריסה של גשרים, מעקות, לפתיחת פתחים בחדרי הממ"ד ועוד.

 

ניסור בטון – גם מקצועי, גם אסתטי וגם נקי

הבטון הוא חומר חזק העשוי מתערובת של חצץ, מלט מים ועוד. הבטון משמש כבסיס לבניית מבנים מסוגים שונים, לבניית גשרים, ליצירת תשתיות ועוד. במקרים שבהם נדרש הבטון לעמוד בעומס רב, מוסיפים לו מוטות ברזל במטרה לחזק את היציבות שלו.

ניסור בטון היא טכניקה חדשנית המיועדת, בין השאר, ליצירת פתחים לחלונות או לדלתות, להגדלת פתחים קיימים לפתיחת פתחים ליציאה לגג, ליצירת תעלות אוורור ועוד. הודות לטכניקה החדשנית המתבצעת באמצעות דיסק היהלום אפשר לבצע את כל העבודות בדייקנות, אפילו בקוטר של ממילימטרים בודדים, וברמת גימור גבוהה במיוחד.

ניסור הבטון מתבצע באמצעות שימוש ביהלומים המשמשים לתעשייה. יהלומים אלו שונים וזולים יותר מהיהלומים המשמשים לתעשיית התכשיטים על אף שהמקור שלהם הוא אותו המקור.

מסור הבטון הוא הכלי המרכזי המשמש אותנו לעבודות הניסור. אל כבל המתכת המסתובב של המסור מצמידים שבבי יהלומים, הכבל המסתובב מוצמד אל משטח הבטון ויחד אתו מסתובבים היהלומים אשר תוך כדי הסיבוב מנסרים וחותכים את משטח הבטון.

יש שתי שיטות בניסור הבטון, ניסור יבש וניסור רטוב. ניסור רטוב הוא ניסור אשר מלווה במים שתפקידם לקרר את להב המסור ולמנוע מהאבק להתפשט בחלל. השימוש בשיטת הניסור הרטוב פופולארית יותר ונחשבת גם לבטוחה יותר.

ניסור משטחים גדולים של בטון מתבצע באמצעות מכונת ניסור המזכירה במראה מכונת פוליש. בתחתית המכונה יש מקום מיוחד שבו אפשר להרכיב דיסקים עם להב יהלומים בגדלים שונים בהתאם לעובי הבטון. ככל שהדיסק גדול יותר וככל שבלהב המסור יש ריכוז גבוה יותר של יהלומים, כך העבודה תתבצע בקלות ובדייקנות רבה יותר. 

עבודות ניסור בטון דורשות ציוד מקצועי מיוחד ויקר. חברת "ניסור ישראל" מצוידת בכלים החדשניים והעדכניים ביותר המאפשרים לה לבצע עבודות ניסור וקידוח בבטון בדייקנות רבה, במקצועיות וברמת גימור גבוהה. אנשי המקצוע שלנו ידעו להתאים לכל סוג של עבודה את שיטת הניסור הנכונה והמקצועית ואת הציוד החדיש המתאים ביותר.

 

שימו לב ניסור בטון לא מבוקר ולא מקצועי עלול לגרום לאסון!

כאשר מבצעים עבודות של חיתוך או ניסור בחומר הבטון חשוב להקפיד על כללי הבטיחות.

אם אתם מבצעים עבודות של חיתוך בבטון, השתדלו לא להיות בסביבה. חשוב מאוד להרחיק מסביבת העבודה את הילדים הקטנים ואת חיות המחמד, עבודות הניסור מלוות באבק והוא עלול לחדור אל דרכי הנשימה ולפגוע בבריאות.

בעלי מקצוע מיומנים העובדים בתחום מקפידים להגן על עצמם באמצעות לבוש מיוחד, הם לובשים חליפות מגן, קסדה, נעלי בטיחות, על הידיים הם עוטים כפפות מיוחדות, על העיניים הם מגנים אמצעות משקפי מגן, על האוזניים הם מגנים באמצעות אטמים ועל האף הם עוטים מסכה כדי למנוע חדירה של אבק אל דרכי הנשימה.

עבודות ניסור בבטון מצריכות ציוד מיוחד, ציוד כבד. רק מי שצבר ניסיון בהפעלת הציוד הייחודי ידע להפעיל אותו במקצועיות. שימו לב, עבודה לא מקצועית ולא מיומנת עלולה לגרום לאסון.

לפני שמנסרים את משטח הבטון חשוב לבדוק האם במקום לא עוברים חוטי חשמל או כבלים נסתרים. פגיעה בכבלי חשמל או בכבלים אחרים עלולה לגרום לאסון.

כאשר מנסרים משטחים העלולים לפגוע בתשתיות הבניין, חשוב לקבל אישור ממהנדס מומחה שיוודא שפעולות הניסור לא יפגעו בתשתיות חיוניות ולא יערערו את יציבות המבנה.

בחברת ניסור ישראל – מקצועיות ובטיחות הם במקום הראשון! נוסף על המקצועיות והדייקנות בעבודה, אנו שמים דגש רב על הבטיחות והביטחון כדי למנוע נזקים לרכוש וחלילה נפגעים בנפש.

אולי יעניין אתכם?

ניסור בטון מחיר

ארבע סיבות למה גם לכם כדאי לעבוד עם חברת ניסור ישראל

עבודות של ניסור בבטון דורשות ידע וניסיון רב בתחום. צוות העובדים ב"ניסור ישראל" צבר ניסיון רב וידע מקיף בתחום עבודות הניסור. יש לנו אינספור לקוחות מרוצים שישמחו לתת חוות דעת על איכות העבודה שלנו והמלצות חמות על השירות האדיב ועל המחיר האטרקטיבי. אנו מבצעים כל עבודה במקצועיות ומשאירים את סביבת העבודה נקייה וללא פסולת.

אנו עובדים עם בעלי מקצוע רבים מתחום הנדל"ן כמו קבלנים, יזמים, אדריכלים ושיפוצניקים. אנו עובדים אתם כבר שנים רבות והם ודאי ישמחו להמליץ עלינו.

אנו מצוידים בציוד החדיש והעדכני ביותר בתחום. הציוד החדשני והמקצועי הוא אחד הפרמטרים המביאים להצלחה. ככל שהציוד חדיש ומתקדם יותר, כך אפשר יהיה לבצע את העבודה במקצועיות וברמת גימור גבוהה.

לפני שאתם בוחרים חברה לניסור הבטון ערכו סקר שווקים והשוו מחירים על בסיס נתונים שווים. בסיום הסקר תגלו כי חברת "ניסור ישראל" מציעה מחירים אטרקטיביים והוגנים. אנחנו אולי לא הזולים ביותר, אך אנחנו הטובים ביותר. ושימו לב, מחיר זול במיוחד עלול לאותת על חברה חדשה וחסרת ניסיון ועל עבודה רשלנית העלולה לגרום לכם נזקים כבדים. מומלץ לשלם קצת יותר, רק קצת, אך לשכור בעלי מקצועי מיומנים הפועלים במקצועיות ואשר מצוידים בציוד מתאים.

5/5 - (4 votes)

שאלות תשובות

icon

כן, בהתאם להיקף העבודה. אנחנו רוצים להדגיש כי המחירים שלנו נוחים ואטרקטיביים לכולם, גם למגזר הפרטי וגם למגזר המסחרי והציבורי. חשוב להשוות מחירים, אך שימו לב שלעתים מחיר זול במיוחד עלול לאותת על עבודה חובבנית שתגרום יותר נזק מאשר תועלת.

icon

המלצות הן כלי מצוין כדי לקבל חוות דעת על החברה. נסו לדלות המלצות מלקוחות שביצעו עבודות והיו מרוצים ומגורמים בענף הנדל"ן, קבלנים, יזמים אדריכלים ועוד. ברחבי הרשת תוכלו לדלות המלצות מצוינות על חברת " ניסור ישראל", של לקוחות מרוצים ששמחים להמליץ עלינו.

icon

בעבר כשרצינו לנסר בטון השתמשנו בפטיש חציבה, אבל העבודה לא הייתה מדויקת, רמת הגימור לא הייתה גבוהה, היה אבק רב ובסביבת העבודה נשאר לכלוך רב. חברה מקצועית נעזרת בכלי עבודה ייעודים המאפשרים לבצע עבודה מקצועית, מדויקת וברמת גימור גבוהה בהרבה.