ניסור ממ"ד

חברת ניסור ישראל פועלת בתעשייה מעל עשור, תוך מתן שירותים מקצועיים בתחום ניסור וקידוח בטון. חברה פועלת בפריסה ארצית רחבה, מצפון ועד דרום, ומספקת שירותים ייחודיים אשר מצריכים מקצועיות שאין שניה לה וציוד מקצועי מוביל. בין שירותי החברה נמצא גם ניסור ממ"ד- שירות המוזמן לרוב על ידי קבלני בינוי וקבלני שיפוצים, כאשר ניסור ישראל מהווה קבלן משנה ביצועי לעבודה.

מהו ממ"ד?

ממ"ד הוא מרחב דירתי מוגן - חדר ביטחון בנוי במרחב של דירה או בית מגורים. על פי חוק התגוננות אזרחית, החל משנת 1991 חלה חובת בניית ממ"ד בכל דירה, כאשר החוק מפנה לתקן ברור הנוגע לעובי הקירות, פתחי היציאה והחלון ופרמטרים נוספים.

בשונה משאר חדרי הדירה, ממ"ד בנוי מקירות בטון מזוין באופן מלא, בעובי קיר חיצוני שלא יפחת מ-35 ס"מ.

מתי נדרש ניסור קיר ממ"ד?

ניסור קיר ממ"ד נדרש כבר בשלבי הבניה, לצורך פתיחת פתחי אוורור, מעברי מיזוג וסינון אוויר, פתיחת דלת ממ"ד וחלון. לאחר תהליך הבינוי יזדקק הקבלן המבצע לקבלן מתחום ניסור בטון על מנת לבצע את ההתאמות הנדרשות, כחוק ובהתאם לתנאי התקן.

סיטואציות נוספות בהן יידרש ניסור קיר ממ"ד הן במעמד שיפוץ ושינויים בבית, לצורך הרחבה והתאמה של פתחים קיימים, יצירת תעלות להעברת כבלי חשמל ותקשורת ולצרכים נוספים.

האם קבלן הבניה מוסמך לבצע שינויים בקיר הממ"ד?

קבלן הבניה הוא האחראי והחתום על המבנה כולו. הוא הגורם המתכנן, הקובע והמביא לכדי יישום את כלל העבודות והפעולות המתבצעות באתר, לרבות ניסור קיר ממ"ד ושינויים בתשתיות. יחד עם זאת, על מנת לבצע פעולות ניסור וקידוח בבטון נדרשת מיומנות ומקצועיות, לצד ציוד מקצועי וטכנולוגיות חדישות- היכרות מעמיקה עם סוגי הבטון והמאפיינים שלהם, וניסיון מקצועי.

כל אלה אינם מצויים בידי קבלן ועובדי הבינוי הקבועים באתר, מה שמצריך התקשרות עם קבלן משנה חיצוני בתחום ניסור בטון.

כיצד מתבצע בפועל ניסור ממ"ד?

ניסור קירות בטון בכלל וניסור ממ"ד בפרט, מתבצע תוך תכנון קפדני והיכרות עם מאפייני הקיר: עובי הקיר, מעבר תשתיות במידה וקיים, חיזוקים וחגורות בטון. לאחר היכרות עם כלל המאפיינים מתבצע תכנון בהתאמה לצרכי החיתוך והניסור.

פעולות הניסור עצמן מתבצעות בשילוב בין מכשירי חיתוך עוצמתיים בעלי כוח מנוע חזק במיוחד, בשילוב אלמנטים למניעת רעד ורטט להשגת תוצאה מושלמת, ותוך חיבור לדיסקיות ולראשי חיתוך וקידוח חזקים ועמידים במיוחד. ראשי החיתוך והקידוח המובילים בתחום העבודה עם בטון הם ראשים מסוג יהלום. ראשים אלה עשויים מחומר היהלום- החומר הקשה והעמיד בטבע, ומספקים חיכוך ברמה מדויקת, בעוצמה ובמהירות גבוהה וברמת גימור מושלמת.

הבטון הוא חומר חזק במיוחד ומוביל בענף הבניה ובתעשיות הביטחוניות בפרט. הבטון אינו חומר טבעי כי אם תרכובת אשר עוללת חול, מים וחומרים צמנטים. התרכובת הייחודית מספקת חומר חזק במיוחד, אולם גם בעל נטיה להתפוררות תחת לחץ. על מנת להבטיח את עמידות המשטח ו/או הקיר וחיתוך מדויק רק בהתאם למידות ולצורך שהוגדר, ישנה משמעות מכרעת לאופי החיתוך ולראשי הקידוח. רק ראשים מסוג יהלום מספקים עבודה מדויקת ברמת גימור שאין שניה לה, ללא התחממות וסטיה של הראשים תוך כדי פעולות החיתוך.

חברת ניסור ישראל מספקת שירותי קבלנות משנה ומתן מענה ללקוחות פרטיים, בכל צרכי החיתוך, הניסור והקידוח בבטון, באמצעות טכנולוגיות חדשניות ומובילות וכלים מתקדמים- המשמשים לביצוע מקצועי של כל פרויקט ועבודה.

החברה מספקת שירותי ניסור ממ"ד ושינויים בקירות ממ"ד, חיתוכים ועיצובים בבטון אדריכלי, יצירת תעלות ומעברי כבלים לכל סוגי התשתיות, והכל במקצועיות מוקפדת, על ידי עובדים מיומנים ומנוסים.

חברת ניסור ישראל פועלת על פי כל ההנחיות והתקנים המחמירים בענף הבינוי, על מנת לספק עבודה מהירה ומקצועית על פי צורך, תוך הקפדה על תנאי בטיחות מחמירים.

בחברה מספקים מענה גם לעבודות ניסור בטון מורכבות, בניהן עבודות בגובה, עבודות בתנאי נגישות מוגבלים, עבודה במתקנים ביטחוניים ואחרות. כל בעבודות, מקטנות ועד גדולות, מתבצעות על ידי צוות עובדים מקצועי, מנוסה ומוסמך ובפיקוח מנהל עבודה.

מחיר כל פרויקט ועבודה נקבע מראש בהתאם לצרכים הביצועיים בשטח (היקף העבודה, צרכי פינוי הפסולת מן האתר, עובי הקיר, סוג הבטון ואלמנטים נוספים) על פי מ"ר, ונמסר ללקוח מראש בשקיפות ובהוגנות מלאה.

אולי יעניין אתכם?

ניסור בטון מחיר

5/5 - (4 votes)