קידוח בטון 4 צול

קידוח בטון 4 צול כל הנתונים

בעוד ששנים רבות הבטון זכה לתדמית אפרורית ושימש בעיקר לחיזוק ולתעשיות ביטחוניות והקמת מתקני הגנה על העורף, שיטות חדשות לעבודה עם בטון הפכו אותו לאחד החומרים המובילים בעולם האדריכלות והעיצוב, וזאת נוסף על השימושים בו לצרכי מיגון וחיזוק מבנים.

בטון הוא אינו חומר טבעי, אשר נוצר באמצעות ערבוב של חומרי בסיס: חול ומים, תוך תמהיל עם חומרים צמנטים. התערובת מספקת חומר גמיש, רך ונוח לעבודה, אשר לאחר ההתקשות וההתייבשות מספק משטחים בדרגת חוזק ועמידות גבוהה במיוחד.

חיתוך ויצירת שינויים בבטון לאחר התגבשותו מצריכים היכרות עם החומר, מיומנות וניסיון, ועבודה עם כלים ייחודים בטכנולוגיות מתקדמות. למשטחי בטון ישנה נטייה להתפורר ולהתבקע תחת לחץ, ועבודה שלא באמצעות הכלים המתאימים עשויה לגרום נזק למשטח.

חברת ניסור ישראל מספקת מענה למעצבים, קבלנים, יזמים, מעצבים בבטון אדריכלי ולציבור רב של לקוחות פרטיים, במתן מענה מדויק ומקצועי לכל צרכי החיתוך, הניסור והקידוח בבטון. אחד השירותים המובילים שניתנים על ידי ניסור ישראל הוא קידוח בטון 4 צול- קידוח אשר מיועד לפתיחת חורים ויצירת מעברים ותעלות, בתשתיות בטון קיימות.

לאיזה צורך מבצעים קידוח בטון 4 צול?

קידוח בטון 4 צול הוא קידוח רחב, אשר יוצר מעבר של תעלה, המאפשרת מעבר צנרת, ארובה, כבלים ותשתיות. מדובר בקידוח עגול אשר מתבצע באמצעות ראש בתצורה כוס במידה 4 צול, והחפירה מתבצעת ברמת דיוק גבוהה במיוחד, לכל אורך התעלה על פי עובי הקיר. במקרים רבים קידוח בטון 4 צול יעבור דרך מספר קירות, תקרות ומשטחים, לדוגמא במעבר של ארובה לכל אורך הבית למעלה עד ליציאה מן הגג.

טכנולוגיות מתקדמות בתחום קידוח בטון

הפיתוחים הטכנולוגים החדישים לא דילגו על עולם התעשיה והבינוי, בניהם תחום ניסור וקידוח בטון, ויצרו כלים מתקדמים ויעילים לקידוח ולניסור בטון באופן מדויק ועוצמתי. הכלים החדישים מאופיינים במנוע עוצמתי, כמות גבוהה של סיבובי מנוע לדקה, מניעת תחושת רתע, כוח התנגדות ועוצמת עבודה חזקה במיוחד. ל גבי הכלי מולבשים ראשי הקידוח והניסור: דסקיות ומקדחים איכותיים, מחומרים עמידים, אשר אינם מתחממים, מתעקמים או מאבדים מכוחם בעבודה אל מול חומרים חזקים דוגמת הבטון.

לחיתוך וקידוח בטון, הראשים המתאימים והאיכותיים ביותר הם ראשי יהלום: מקדחים ודסקיות מחומר גלם יהלום- החומר החזק ביותר אשר קיים בטבע. השימוש ביהלום יצר כלי עבודה עמידים במיוחד, אשר מספקים חיתוך בעובי, במידות ובקוטר הרצוי, ברמת דיוק גבוהה במיוחד.

שירותים נוספים בתחום קידוח בטון

קידוח וניסור בטון הם שירותים אשר מסופקים על ידי קבלן מורשה, לצורך של מגוון מטרות. השירותים מסופקים לקבלני בינוי ושיפוצים, במסגרת שירותים של קבלן משנה, כמו גם באופן ישיר ללקוחות אשר מבקשים לערוך שיפוץ ושדרוג בבית אשר מצריך שינויים בקירות ובמשטחי בטון.

בין השירותים הנפוצים:

קידוח בטון 4 צול

קידוח בטון 6 צול

קידוח בטון - תעלות צרות לצורך מעבר כבלי תקשורת

ניסור בטון - פתיחת דלת בקיר ממ"ד

ניסור בטון - הרחבת דלתות קיימות

ניסור בטון - פתיחת חלון, סקיילייט, פתחי תאורה

ניסור בטון - הרחבת פתחי תאורה וחלונות קיימים

הכנה לעבודות צנרת וביוב

פסולת בניה

עבודות ניסור וקידוח בטון עשויות לייצר כמות גדולה של פסולת בניה, עפר, אבן ורגבי בטון. מדובר בפסולת בניה כבדה ומורכבת לפינוי, ומזהמת את הסביבה. בעבודה עם קבלן ניסור וקידוח בטון יש לוודא כי הקבלן לוקח על עצמו בחוזה חתום ומוסכם, את עבודות פינוי הפסולת מן האתר. נוסף לזאת, חשוב לוודא כי מדובר בקבלן מורשה, אשר מבצע את הפינוי כחוק, לאתרי פינוי והטמנת פסולת בניה בלבד.

חברת ניסור ישראל היא חברה מובילה בתחום קידוח וניסור בטון, אשר פועלת בישראל למעלה מעשר שנים, ומספקת שירותים מקצועיים מצוינים למגזר הפרטי ולמגזר העסקי. החברה מספקת שירות ברמת זמינות גבוהה, בפריסה ארצית, תחת הקפדה על תנאי בטיחות מוקפדים.

בניסור ישראל פועלים מספר רב של צוותי עבודה המספקים שירות בכל רחבי הארץ, מאובזרים במיטב הטכנולוגיות והכלים החדישים ביותר, ראשי יהלום ומקדחי יהלום מתקדמים בהתאמה לכל צרכי הקידוח והניסור.

החברה פועלת בהוגנות, שקיפות ואמינות, תוך קביעת מחיר על פי מ"ר ותיאום ציפיות מוקדם עם הלקוח, ללא הפתעות ותוספות בעת ביצוע העבודה.

אולי יעניין אתכם?

ניסור בטון מחיר

5/5 - (4 votes)