קידוח בטון

קידוח בטון –  בחרתם בחברת "ניסור ישראל", אתם לא תאמינו לתוצאות!

עולם הבנייה מתפתח, מתקדם ומשתכלל, רמת הגימור הסטנדרטית עולה, רמת הדיוק גבוהה, הזמנים מצטמצמים והכול הולך לכיוון של אסתטיקה והתייעלות. בעולם המתקדם של בניית בתים חכמים ומעוצבים, קידוח הבטון הפך לאחת העבודות הנפוצות והפופולאריות בענף הבנייה וכמעט אין בית שבו לא בוצעו עבודות באמצעות הקידוח בבטון.

קידוח בבטון מהווה פתרון מקצועי ומושלם לשדרוג כל דירה וכל מבנה למצבים רבים ומגוונים גם בקירות בטון עבים. רמת הקידוח הגבוהה נוצרת הודות לציוד מקצועי חדש ועדכני ולמידע רב שנצבר אצל בעלי המקצוע המומחים בתחום.

אם לפני מספר שנים היינו צריכים להרוס ולבנות מחדש כדי לשדרג מבנים וחללים שונים, כיום הציוד החדיש מאפשר לנו להעניק פתרונות אסתטיים, מדויקים, ברמת גימור גבוהה בלי להרוס, בלי לפגוע בתשתיות המבנה, כמעט ללא לכלוך ואבק ובמחירים הרבה יותר זולים ואטרקטיביים.

נוסף על השימוש בציוד החדיש והמתקדם, יש משמעות רבה לצוות העובדים ולמי שמפעיל את הציוד העדכני והחדיש.

צוות העובדים בחברת "ניסור ישראל" מצויד בציוד החדיש והעדכני ביותר ועבר הכשרה יסודית בהפעלת הכלים הייעודיים. מחפשים עבודות קידוח בטון, מקצועיות, אסתטיות  מדויקות וברמת גמור גבוהה, הגעתם אל הכתובת הנכונה. צרו קשר, ביצענו כבר אינספור עבודות בהצלחה, נדע לבצע גם את העבודות שלכם!

 

מה אתם יודעים על קידוח בטון?

הטכניקה של קידוח בבטון הגיעה אל ענף הנדל"ן לפני כשני עשורים וחוללה מהפכה בעולם הנדל"ן. עד אז כאשר רצו להרוס קירות, לבצע שיפוצים, ליצור תעלות להעברת תשתיות ועוד, נדרשו להשתמש בפטיש חציבה או במסור רגיל. העבודה לא הייתה מקצועית, רמת הגימור לא הייתה גבוהה והתוצאות לא השביעו רצון. כיום, הודות לטכניקה החדישה אפשר לקדוח בכל עובי של קיר בטון להגיע לתוצאות סימטריות ומדויקות.

המטרה של קידוח בבטון היא, ברוב הפעמים, היא ליצור חללים וחורים פתוחים בקירות ובמשטחי הבטון במטרה ליצור תעלות להעברת כבלי תקשורת, כבלי חשמל, צנרת גז, פתחי וונטה ועוד. בכל מקרה חשוב להתאים את דרך הקידוח למטרה. אנו בחברת "ניסור ישראל" נדע להתאים את קוטר הקידוח לכל סוג של מטרה ולהגיע לתוצאה אסתטית, מקצועית ויפה.

קידוח בטון מתבצע באמצעות יהלומים המיועדים לתעשייה. היהלום הוא חומר מינרלי קשה המסוגל לחתוך בחומרים קשים כמו שיש, בטון ועוד. חומר היהלום הגיע אל ענף הנדל"ן ממחצבות השיש כשחוצבי השיש גילו את החוזק ואת האיכויות הייחודיות של חומר היהלום המאפשר לחתוך בדייקנות חומרים קשים כמו השיש. אחריהם החליטו בעלי המקצוע בענף הנדל"ן לנסות גם הם את השימוש בחומר היהלום והשאר זו היסטוריה.

הבטון הוא אחד החומרים החזקים והעמידים בעולם. כדי לקדוח בו בדייקנות יש צורך בציוד מקצועי ומיוחד. מסור יהלום, כבל יהלום, דיסק יהלום ומקדח יהלום הם כלי עבודה המשמשים אותנו לניסור ולקידוח בחומר הבטון. על הכלים האלו מרכיבים דיסק עם שבבי יהלומים וככל שיש יותר יהלומים, כך עבודת הניסור והקידוח מתבצעות בדייקנות רבה יותר. ציוד חובבני לא יצליח להביא לקידוח מדויק ויגרום נזקים לקירות הצמודים כמו סדקים ושברים ולתוצאות לא מדויקות ולא אסתטיות.

לפני שמבצעים עבודות קידוח חשוב לבדוק היטב את השטח המיועד לביצוע העבודות ולוודא שאין בו כבלי חשמל, צנרת מים, ביוב ותשתיות נוספות. עבודה לא מקצועית ולא זהירה עלולה לגרום לפגיעה בתשתיות ולנזקים רבים. בעבודות קידוח מורכבות חשוב לקבל אישור של מהנדס מוסמך לפני שמתחילים את העבודה.

עבודות קידוח בבטון המתבצעות באמצעות ציוד משוכלל מתבצעות בשקט יחסי, במהירות וברמת ניקיון גבוהה. קידוח הבטון כמעט ולא יטריד את השכנים, לא יגרום לאבק וללכלוך בסביבה, לא יפגע בקירות הצמודים למשטח שבו קודחים, ברצפה ולא יגרום לנזק ביציבות הבניין.

עבודות קידוח בבטון הן עבודות מורכבות הדורשות ידע, ניסיון וציוד חדיש ומתקדם. צוות העובדים של חברת "ניסור ישראל" צבר ידע וניסיון והוא מצליח להגיע לרמת דיוק גבוהה בכל עומק, ללא פגיעה בברזלים וברכיבים קונסטרוקטיביים נוספים במבנה.  

צברנו ניסיון רב שנים והתמחות בניסור וקידוח בבטון בכל סוג של עבודה. מחפשים את הטובים מכולם? נשמח לעזור לכם בכל פרויקט ובכל צורך!

 

פתרונות בנייה נפוצים באמצעות קידוח בבטון

קידוח היהלום היא שיטת הקידוח הטובה והיעילה ביותר לקידוח במשטחים קשים כמו בקירות הממ"ד, ברצפות, במשטחי בטון, בסלעים ועוד. בעולם המתקדם של בנייה או שיפוץ של בתים חכמים, מעוצבים ופרקטיים, הקידוחים בבטון הם חלק בלתי נפרד מהכנת התשתיות של כל מבנה, מכל סוג ובכל גודל.

קידוח בבטון משמש אותנו לקידוח בקירות בטון בכל עובי במטרה ליצירת חור סימטרי יפה ומעוגל כאשר אנחנו רוצים להעביר תשתיות חשמל, צנרת מים, אינסטלציה כהכנה למכונת כביסה, למייבש כביסה ועוד, בתוך הקירות עצמם. קידוח מדויק בקיר הבטון מאפשר לנו לבצע את זה בצורה סימטרית ויפה ללא פגיעה בקיר וללא יצירת סדקים או שברים בקירות הצמודים.

אנו משתמשים בטכניקה של קידוח בחומר הבטון כאשר אנחנו רוצים להתקין גופי תאורה שקועים בקירות הבטון או בתקרה. לתאורה יש תפקיד חשוב בכל מבנה, היא משמשת כמקור אור חזק או מעומם וגם כפריט עיצובי מודרני. כיום כאשר מבנים רבים שנועדו למגורים, למסחר או לתעשייה נבנים מחומר הבטון בשל העמידות הרבה שלו מפני פגעי מזג האוויר, יוצרים בקירות או בתקרה חורים עגולים וסימטריים אשר משמשים כבסיס להנחה של גופי התאורה. בדרך זו גופי התאורה יהיו מוגנים ובטוחים בצורה מקצועי והחלל ייראה מעוצב, מודרני ואסתטי.

קידוח בטון לקולט אדים, לקמין ולארובות, כולם אלמנטים שתפקידם לשאוב חום או להפיץ חום בתוך מבנה קיים. רק קידוח מדויק בקיר הבטון יאפשר את ביצוע הפעולה ואת הכנסת האלמנטים בצורה מעגלית ומדויקת ובכל קוטר נדרש בתוך המבנה.

קידוח בטון לניקוז מי גשמים בגינות – בימים החמים הגינה מאפשרת לנו ליהנות מגינה מטופחת, מאירוח חברים ובני משפחה, אך בימים הגשומים המים עלולים להצטבר בקלות בתוך גינות הבתים, בגגות ובסביבת הבית, לגרום להצפות ולהוות סכנה לבני האדם, לחיות המחמד ולסביבת המגורים. קידוח בטון למטרת ניקוז מי הגשמים יאפשר לנו ליצור חורים עגולים וסימטריים גם באופן רוחבי וגם באופן אופקי במקומות שונים במבנה, בגינה וגם מתחת לאדמה, להעביר את המים המצטברים למקום ייעודי ולהרחיק אותם ממקום סכנה.

פתחי מיזוג אוויר ומפוחים הם אלמנטים הנמצאים בתקרות או בקירות המבנה המאפשרים את נשיפת האוורור המגיעה ממערכת מיזוג האוויר המרכזית ומהמזגן. כדי ליצור פתחים מדויקים וחורים עגולים וסימטריים, בכל סוג של עובי, משתמשים בטכניקה של קידוח או ניסור בבטון.

אולי יעניין אתכם?

ניסור בטון מחיר

 שש סיבות שישכנעו אתכם לעבוד עם חברת "ניסור ישראל"

  • צברנו ניסיון רב וידע מוכח בביצוע עבודות קידוחים מורכבות לצד עבודות פשוטות יותר.

 

  • אנחנו עומדים בלוח הזמנים, גם כאשר זהו לוח זמנים צפוף.

 

  • אנו עומדים בכל תנאי הבטיחות הנדרשים.

 

  • אנחנו עובדים בכל סיווג בטחוני.

 

  • צוות העובדים המקצועי שלנו ידע למצוא לכל בעיה, גם לבעיות מורכבות, פתרון יצירתי ומקצועי.

 

  • אנו מחויבים לשירות מקצועי, למחירים הגונים ומעניקים אחריות על כל עבודה.

צרו קשר, אנחנו מחכים לכם!

5/5 - (1 vote)

שאלות תשובות

icon

בחברת "ניסור ישראל" עובדים עם כלי עבודה חדישים שבניגוד לכלי העבודה הישנים כמעט ואינם גורמים לאבק ולכלוך רב. מקדח היהלום הוא אחד מכלי העבודה היעילים ביותר שקודח במקצועיות וכמעט ללא אבק ולכלוך. עם זאת, חברת ניסור ישראל מפנה את הפסולת בסיום העבודה.

icon

כן, בהחלט. הגימור של פתח התעלה שבה תוכלו להעביר צנרת או כבלי תקשורת בקיר הבטון יהיה אסתטי, חלק וישר. חשוב לדעת כי בעת קידוח הבטון לא ייגרם כל נזק לקיר או לקירות הסמוכים.

icon

בגלל התוצאות! אנו מבצעים עבודה מקצועית ואסתטית מתוך עמידה בלוח הזמנים ובכל תנאי הבטיחות, מציעים מחירים אטרקטיביים והוגנים ומעניקים אחריות על כל עבודה. בסיום העבודה אנו מפנים את הפסולת לאתר פינוי מורשה.